Всенародне Віче представників Українського Народу 2018 – Народні збори України

Всенародне Віче представників Українського Народу 2018

Листопад 25, 2018
Микола Маломуж у Вашингтоні провів ряд переговорів на вищому рівні.
Листопад 30, 2018

Всенародне Віче представників Українського Народу 2018

РЕЗОЛЮЦІЯ

Всенародного Віче представників українського народу

м.Київ                                                                                                           26 листопада 2018р.

Сьогодні Україна перебуває на межі системної духовної, економічної і соціальної кризи, розгулу екстремізму, криміналу, сепаратизму та корупції. Політичне керівництво країни не розуміє реальності загроз, свідомо не вживає необхідних заходів по подоланню всеохоплюючої кризи в державі та суспільстві, дбаючи тільки за свої статки та власне самозбереження. З урахуванням іноземного втручання, така ситуація може призвести до тяжких для країни наслідків, загрожує суверенітету України та основоположним правам і свободам кожного українця.

Такого стану українське суспільство терпіти далі не може!

Ми, представники Українського народу, учасники Всенародного Віче, усвідомлюючи величезну загрозу існуванню нашої держави та глибину наростаючої напруги в суспільстві, беремо на себе відповідальність за порятунок України та невідкладне проведення докорінних прогресивних змін в економічному, безпековому, суспільно-політичному, галузевому та соціальному житті нашої країни.

Всенародне Віче заявляє:

  1. Сьогоднішня влада дискредитувала себе антинародною політикою, довела нашу країну до руїни, а український народ – до зубожіння і не здатна якісно виконувати власні функції.
  2. Мирна всенародна консолідація всіх прогресивних громадських, політичних, інтелектуальних, військових сил та представників усіх регіонів у Всенародний Рух забезпечить реалізацію необхідних масштабних перетворень в державі і суспільстві. Ми, українці, прагнемо жити в демократичній, стабільній, процвітаючій Україні, де Людина – є найвищою цінністю, що закріплено в Конституції України.

Всенародне Віче постановляє:

1.Висунути єдиним кандидатом у Президенти України від Всеукраїнського Віче – українця, Голову Вищої ради Народних зборів України, генерала армії України – МАЛОМУЖА Миколу Григоровича.

2.Координаційній Раді Віче організувати роботу по підготовці і проведенню чергових президентських виборів та забезпечити підтримку народного кандидата у Президенти України – М.Г.Маломужа.

  1. Організувати всенародне обговорення та прийняття нової редакції Конституції України на Всенародному референдумі, як базового юридичного і морального акту суспільної угоди українського народу.

 

  1. Забезпечити участь представників від Всенародного Віче у виборах до Верховної Ради України, згідно нового виборчого законодавства, з відкритими списками, новим складом ЦВК та персональною системою ідентифікації виборця, що буде закріплено в новій редакції Конституції України.
  2. Раді Віче залучити кращі інтелектуальні сили, загальновизнаних професіоналів-практиків країни для термінового доопрацювання базової Комплексної Антикризової Програми України (на 5 років) та внести пропозиції щодо персонального складу Антикризового Уряду, який забезпечить її виконання.
  3. Сформувати, у відповідності до нової редакції Конституції України, високоефективну, незалежну судову систему, направлену на забезпечення принципу рівності всіх перед законом, безперечними гарантіями дотримання конституційних прав громадян та наданням широкого спектру контрольних функцій представникам громад і громадянського суспільства.
  4. Прийняти участь у виборах до органів місцевого самоврядування відповідно до нової редакції Конституції України, з чітким розподілом повноважень між центром і регіонами та наданням реальних прав місцевим громадам.
  5. Доручити Маломужу М.Г. на Міжнародному Форумі запропонувати лідерам країн світу підтримати Стратегічний План встановлення миру на Сході країни щодо повернення українських земель та збереження цілісності України.
  6. Надати Раді Віче повноваження від громад щодо постійного контролю за діями влади у відповідності до вимог Конституції і законів України.
  7. Раді Віче сформувати Центральний та регіональні штаби для забезпечення організаційних та практичних заходів у виборчому процесі.

Учасники Всенародного Віче висловлюють тверді переконання в тому, що в Україні назріли передумови для необхідності системних змін щодо забезпечення формування нового високорозвиненого, демократичного суспільства, в якому український народ і кожна людина будуть жити безпечно, гармонійно та заможно.

Україні бути сильною, процвітаючою Державою і гідним партнером Міжнародного співтовариства!

Всенародне Віче звертається до Глав провідних держав світу, їх дипломатичних представництв в Україні, до міжнародних об єднань та організацій про підтримку прогресивних сил України в устремлінні терміново вивести Державу з глибокої системної кризи, забезпечити мир і територіальну цілісність України, стати гідним партнером світового співтовариства.

Ухвала прийнята на Всенародному Віче представників Українського народу.

Голова Оргкомітету Всенародного Віче,

Голова Вищої Ради

Народних зборів України,

генерал армії України                                                                               Микола Маломуж

ПІДПИШИСЬ ТА ПОДІЛИСЬ!
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+1k
Google+
https://www.narodni.org.ua/vsenarodne-viche-predstavnikiv-ukra%d1%97nskogo-narodu-2018/
YouTube4k
YouTube
Instagram2k
Завантаження ...
Show Buttons
Hide Buttons
//]]>