Відбулось засідання групи високого рівня Народних зборів України – Народні збори України
Народні збори України заявили про свої вимоги до влади
Квітень 24, 2016
маломуж каже
МАЛОМУЖ: суспільство не може жити за правилами протистояння
Серпень 6, 2017

Відбулось засідання групи високого рівня Народних зборів України

1 серпня у київському Будинку письменника відбулось засідання постійно діючої групи високого рівня Народних зборів України. Серед присутніх були громадські діячі, політики, науковці, представники різних напрямків та галузей. Метою зустрічі стало відпрацювання стратегічного розвитку України та планування подальшої діяльності Народних зборів.

Засідання почалось із доповіді голови Народних зборів Миколи Маломужа. Він підвів підсумки нещодавніх візитів до Німеччини та США, а також підсумував нагальні проблеми, які варто винести на обговорення.

Під час доповіді Маломуж заявив, що ситуація в Україні може ускладнюватись та навіть привести до посилення відцентрових рухів, а деякі радикальні рішення і кроки влади можуть сприяти радикалізації суспільства. Єдиним вірним рішенням на даному етапі може стати прийняття нової стратегії розвитку України з урахуванням глобальних світових тенденцій.

Члени засідання обмінялися думками щодо існуючих проблем та обговорили можливості здійснення негайних рішучих кроків до стабілізації політичної, економічної та суспільної ситуації в Україні, а також вибору шляхів для подальшого стратегічного  розвитку держави.

Учасники обговорення дійшли висновку, що потрібно будувати нові суспільні відносини, знайти активні та перспективні кадри, впровадити інноваційну технологічну стратегію, зробити негайні результативні кроки до урегулювання кадрових, земельних питань , боротьби із корупцією.

Після активної дискусії, учасниками засідання було прийнято рішення провести великий форум, який передбачатиме відкритий звіт про результати та наступні кроки роботи Народних Зборів України.

Попередньо проведення майбутнього форуму заплановано на другу половину вересня 2017 року.

Детальніше про захід дивіться у сюжеті та фоторепортажі.

 

ПІДПИШИСЬ ТА ПОДІЛИСЬ!
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+1k
Google+
https://www.narodni.org.ua/vidbulos-zasidannya-grupi-visokogo-rivnya-narodnix-zboriv-ukra%d1%97ni/
YouTube4k
YouTube
Instagram2k
Завантаження ...
Show Buttons
Hide Buttons
//]]>