VI з”їзд мусульман України – Народні збори України
ЄНАЙМОСЯ, БРАТТЯ – УКРАЇНЦІ !
Листопад 23, 2018
НАЦІЯ – ПАМЯТАЄ ГЕРОЇВ А ЛЮДИ ПАМЯТАЮТЬ ПЕРЕМОГИ !
Листопад 25, 2018

VI з”їзд мусульман України

23 листопада 2018 року Микола Григорович Маломуж привітав учасників наймасштабнішого заходу мусульманської громади – VI з”їзд мусульман України, який пройшов під патронатом найбільшої мусульманської організації держави – Духовного управління мусульман України.

У вітальному листі від імені Всеукраїнського громадського об”єднання  «Народні збори України», адресованому  делегатам, учасникам і гостям VI  з’їзду мусульман України акцентується на спорідненості наших гасел і устремлінь, що озвучено наступними словами:
«Гасло вашого з”їзду  «Духовність, Єдність, Патріотизм» – близьке і рідне для нас усіх, українців. Це гасло єднання, братерства, розуміння і толерантності.   Бо, ДУХОВНІСТЬ – це моральний світ людини – його душа. ЄДНІСТЬ – згуртованість, цілісність – запорука держави.   ПАТРІОТИЗМ – любов до Батьківщини, відданість народові  – сила держави.  Ми пишаємося, що Україна – наш спільний дім.
Єднаймося, браття, бо разом ми – СИЛА!»
Маломуж М.Г. побажав з”їзду плідної праці, що сприятиме подальшому зміцненню наших братських стосунків і дружніх взаємовідносин, а також миру, здоров”я, щастя, успіхів і  добра  усім мусульманам України.

ПІДПИШИСЬ ТА ПОДІЛИСЬ!
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+1k
Google+
https://www.narodni.org.ua/vi-z%d1%97zd-musulman-ukra%d1%97ni/
YouTube4k
YouTube
Instagram2k
Завантаження ...
Show Buttons
Hide Buttons
//]]>