В Києві відбулось Всенародне Віче – Народні збори України

В Києві відбулось Всенародне Віче

Україна, 3'їзд Народних зборів
Україна стоїть на порозі змін!
Березень 14, 2018
Народні збори вшанували пам’ять загиблих в ЧАЕС
Квітень 26, 2018

28 березня у Міжнародному центрі культури і мистецтв Федерації профспілок України відбулося Всенародне Віче.

Ініціатором Віче виступили Народні збори України на чолі із головю Вищої Ради Організації, генералом армії Миколою Маломужем.

Ведучі Всенародного Віче

У заході взяли участь близько тисячі людей. Серед них відомі політичні та громадські діячі, керівники провідних громадських,  професійних,  молодіжних організації, інтелектуальних центрів, творчих спілок,  представники усіх регіонів України, науковці та фахівці стратегічних галузей економіки, бізнесу, аграрно-промислового комплексу, представники Збройних сил України, учасники  АТО, волонтери та інші.

Віче почалось зі вступного слова ініціатора та організатора заходу. Микола Маломуж розповів про історію Віче в Україні та необхідність його проведення в наш час. Зокрема через нездатність влади реагувати на кризові явища в усіх сферах. Маломуж Всенародне Віче

Маломуж запевняє, порятунок у такій загрозливій ситуації можливий виключно за умови повернення влади народу України.

Пізніше висловити свою думку міг кожен учасник Віче. Таким чином з-за кафедри експерти в різних сферах і галузях розповіли про ситуацію в Україні та шляхи вирішення проблем.

вече НЗУ

Вони впевнені, що ситуація в Україні набуває критичного стану в усії сферах, і з урахуванням іноземного втручання, може призвести до громадянської війни та втрати суверенітету країни.

Під кінець заходу учасники Всенародного Віче одноголосно затвердили рішення, яке включає конкретний план дій по перебудові держави і системи державоуправління, виходу із кризи та повернення українських територій мирним шляхом. Зокрема контролювати діяльність влади за повноваженням громад, організувати обговорення і прийняття нової Конституції, а також підготувати комплексну антикризову програму.

рішення всенародного віче 1

рішення всенародного віче 2

рішення всенародного віче 3

Повний запис Віче:

ПІДПИШИСЬ ТА ПОДІЛИСЬ!
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+1k
Google+
https://www.narodni.org.ua/v-kiyevi-vidbulos-vsenarodne-viche/
YouTube4k
YouTube
Instagram2k
Завантаження ...
Show Buttons
Hide Buttons
//]]>