Ухвала Всенародного форуму 27 жовтня – Народні збори України

Ухвала Всенародного форуму 27 жовтня

Що обговорювали учасники Всеукраїнського форуму?
Листопад 1, 2017
Маломужа висунули на посаду Президента України
Листопад 7, 2017

Ухвала

Всенародного Форуму «Стратегія єднання, розвитку та оборони України»

 

Ми, представники  Українського народу, учасники Всенародного Форуму «Стратегія єднання, розвитку та оборони України» констатуємо, що ситуація в країні набуває загрозливого стану. Україна перебуває на межі системної, суспільної, економічної і соціальної кризи, розгулу екстремізму, криміналу, сепаратизму та корупції у всіх сферах суспільного життя людей.

Така ситуація, з  урахуванням іноземного втручання,  може призвести до громадянської війни та втрати  суверенітету України.

Органи державної влади, їхні керівники не виконують своїх конституційних повноважень та обов’язків перед громадянами, що спричинює  нову ескалацію напруженості в суспільстві. Їхня нерішучість спричинила  зовнішньодержавну агресію, їхня некомпетентність – результат зубожіння народу та спонукає їх до порушень прав і свобод людини.

Такого стану Українське суспільство терпіти далі не може!

Розуміючи  свою відповідальність перед Богом та Українським народом та маючи стратегічне бачення,  ми знаємо, як захистити наш народ  від цих смертельних загроз. Щоб  ефективно розвивати Україну і суспільство, ми затверджуємо стратегічний план дій, запропонований Головою Вищої ради Народних зборів України  М. Маломужем та фахівцями високого рівня нашої Держави.

Оголошуємо початок  системних дій по всій країні і суспільних інституціях щодо підготовлення  і реального здійснення  глибоких перетворень в Державі та суспільстві  в ім’я процвітаючої України, заможної родини, гідного життя та  забезпечення умов для самореалізації кожного громадянина. Людина насправді буде найвищою цінністю, як закріплено в Конституції України та займе гідне  місце серед цивілізованих держав світу.

Враховуючи,  що критичні загрози втрати державності України набувають найвищого ступеня та  наростають і можуть  призвести до непоправних наслідків,  а керівники держави, крім репресій, нездатні  запропонувати антикризовий план, ми створюємо з числа відомих громадянських діячів, знаних професіоналів, моральних авторитетів, військових, науковців та представників з усіх областей  Громадську раду та Народний антикризовий уряд з числа учасників форуму. Рада та представники Народного уряду будуть сприяти стабілізації ситуації в країні, в межах Конституції дієво виконувати Народний стратегічний план, що стане базою для формування антикризового  уряду і обрання нового парламенту України.

Паралельно, з метою недопущення подальшої втрати суверенітету нашої Держави, розбалансування суспільства та ще більшого погіршення стану безпеки та життя народу України  вимагаємо від Президента України:

 

—- Невідкладно створити Антикризовий центр на базі РНБО, залучивши  до його структури уповноважених представників Форуму для формування комплексних програм по забезпеченню стабілізації ситуації, безпеки Держави та гармонізації відносин між регіонами, націями, релігіями та громадянами.

Негайно розпочати конкретні дії  стосовно  відновлення суверенітету і територіальної цінності  України. Вийти з ініціативою до світового співтовариства з проблемою реального врегулювання ситуації на Сході України та повернення Криму із задіянням у новому міжнародному форматі лідерів країн «Великої двадцятки» з урахуванням зростання ризиків і загроз світу та України.

—-Забезпечити безпеку громадян,  їхні конституційні права на мирні зібрання, справедливі  протести тощо та виконання  їхніх  законних вимог.

Недопускати будь-які дії, що посягають на захист прав громадян, спричинюють   репресії, штучні дестабілізації , розпалювання протистоянь в тому числі  утисків ЗМІ.

—- Здійснити  системні консультації з уповноваженими представниками Форуму, щодо виходу з кризи,  а у разі критичного загострення ситуації, спільно відпрацювати конституційні умови дострокових виборів Президента з метою недопущення протистояння в суспільстві, конфронтацій між громадянським суспільством та представниками влади і правоохоронними структурами.

—-Погодити, у разі загострення кризи, можливу участь у стабілізації ситуації, в якості посередників, представників високого рівня з США, Великобританії, Німеччини та Франції.

.

Кабінету міністрів України:

Забезпечити, у відповідності до Конституції України, повноцінне функціювання основних, економічних галузей життєвонеобхідних  державі, безпеку і здоров’я громадян, засобів комунікації, транспорту, стратегічних об’єктів та оборони України.

 

Верховній Раді України:

Відповідно до конституційних повноважень організувати постійний парламентський контроль за належним функціюванням нинішнього уряду, правоохоронних органів, спецслужб та місцевих адміністрацій, щодо дотримання ними Конституції та законів України, забезпечення прав і свобод громадян.

 

Доручити Миколе Маломужу сформувати фахову Комісію     ( з правом кооптації) по доопрацюванню нової редакції Конституції України і здійснити її громадське обговорення та прийняття всенародним референдумом.

 

Затвердити Стратегічний   план дій:

 

1) Підготовлення та проведення президентських виборів з метою негайного впровадження стратегічних  змін в державі та організовування  всенародного  підтримування нового кандидата в Президенти.

2) Прийняття нової редакції Конституції України на Всенародному референдумі, як базовий, юридичний і моральний акт  Українського народу.

3) Проведення парламентських виборів за новим законом з відкритими списками, новим складом ЦВК та персональною системою ідентифікації виборця.

4) Підготовлення  комплексної, антикризової програми України на 7 років та сформувати для її виконання Уряд  професіоналів з числа розробників програми         ( Більшість делегатів форуму).

5) Формування, у відповідності до нової Конституції, судової системи з метою  забезпечування законних прав громадян  під контролем громадянського суспільства.

6) Схвалити  в якості керівника Координаційного центру Форуму по виконанню стратегічних програм, здійсненню представництва у відносинах з Президентом України,  функціюючими інституціями влади та іноземними державами  Голову Вищої Ради Народних зборів України Миколу Маломужа, доручивши йому сформувати повноважну делегацію Форуму.

7) Контроль за виконанням Ухвали Всенародного Форуму « Стратегія єднання, розвитку та оборони України»  доручити  Голові Вищої Ради Народних  зборів України Миколі Маломужу.

 

Учасники Форуму висловлюють тверду впевненість, що  в Україні вже створені передумови для системних змін  щодо забезпечення  формування нового високорозвиненого, демократичного суспільства, в якому Український народ і кожна людина будуть жити безпечно, комфортно, гармонійно та заможно. Україні бути сильною, процвітаючою Державою і гідним партнером Міжнародного співтовариства.

 

Ухвала прийнята на  Всенародному Форумі  «Стратегія єднання, розвитку та оборони України.

Київ, 27 жовтня 2017 року.

 

ПІДПИШИСЬ ТА ПОДІЛИСЬ!
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+1k
Google+
https://www.narodni.org.ua/uxvala-vsenarodnogo-forumu-27-zhovtnya/
YouTube4k
YouTube
Instagram2k
Завантаження ...
Show Buttons
Hide Buttons
//]]>