Святкування Дня міста у Миколаєві – Народні збори України

Святкування Дня міста у Миколаєві

В Одесі обговорили перспективи створення Всенародного руху
Серпень 28, 2018
Відійшов у вічність Великий Українець
Вересень 12, 2018

У вихідні в Миколаїві відсвяткували 229 річницю з дня заснування міста. В урочистих заходах, організованих Миколаївською міською радою та Обласною Державною Адміністрацією взяли учась Лідер Народних зборів
України, генерал армії України Микола Маломуж, голова Миколаївського відокремленого підрозділу НЗУ Троян Олександр, а також делегація Херсонського обласного підрозділу НЗУ на чолі з Миколою Волковим.

Миколи Маломуж поспілкувався з миколаївцями, Аграрії, працівники культури, освітяни, моряки, бізнесмени привітно зустрічали лідера НЗУ і засипали цілою низкою запитань про ситуацію в державі, міжнародні зв’язки, збереження довкілля, подолання корупції, соціальну підтримку та інше.

Крім того відбулася зустріч з активом відокремленого підрозділу Народних зборів України у Миколаївській області. Небайдужість, бойовий дух і настрій визначали весь хід зібрання. Конструктив, атмосфера довіри, взаєморозуміння, що панували в залі, впевненили всіх учасників, що подальша діяльність буде ще ефективнішою.

 

ПІДПИШИСЬ ТА ПОДІЛИСЬ!
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+1k
Google+
https://www.narodni.org.ua/svyatkuvannya-dnya-mista-u-mikolayevi/
YouTube4k
YouTube
Instagram2k
Завантаження ...
Show Buttons
Hide Buttons
//]]>