Що обговорювали учасники Всеукраїнського форуму? – Народні збори України

Що обговорювали учасники Всеукраїнського форуму?

Всенародний форум «Стратегія єднання, розвитку та оборони України»
Жовтень 27, 2017
форум
Ухвала Всенародного форуму 27 жовтня
Листопад 7, 2017

 

Всенародний форум “Стратегія єднання, розвитку та оборони України” відбувся у Києві 27.10.2017р. в Українському народному домі.

Взяли участь у заході майже 500 осіб: представники громадянського суспільства з усієї України, дипломати 20 країн світу, представництва ООН, ЄС, ОБСЄ, РЄ, релігійні діячі,  народні депутати різних скликань, відомі наукові і культурні діячі,  військові та працівники безпеки, правоохоронних, контролюючих і судових органів, що не входять до діючої влади і які не байдужі до долі України, фундатори державності незалежної України, лідери майданів і їх збройних формувань, ЗМІ, регіональні та місцеві громадські активісти.

Активність на Форумі була високою, виступило 11 промовців.
Вітальне слово промовив відомий в Україні і світі патріот своєї країни, виразник народних настроїв, Анатолій Пономаренко, народний артист, Герой України. Він яскраво  продекламував учасникам   твір Тараса Шевченко  « І мертвим, і живим, і ненародженним землякам моїм….» (Поезія 1837-1847рр), який відразу визначив емоційний настрій учасників заходу.

форум

Пізніше прозвучала глибоко аналітична і переконлива, з опорою на факти і практику, науково виважена політична доповідь Голови Оргкомітету Форуму Маломужа М.Г. « Стратегічні напрямки розвитку України – в ім’я миру, злагоди та добробуту українського народу».

Основні тези доповіді:

-органи влади і їх керівники не виконують свої конституційні повноваження, паплюжать головний суспільний договір Конституцію України;

-їх некомпетентність і зловживання владою призводять до зубожіння народу, знецінення гривни у три рази, звищення тарифів у енергетичній сфері, усунення держави від конституційного обов’язку щодо відповідальності за якість товарів, робіт, послуг, безпеки життя і здоров’я споживачів.

-у владі нема розмови про життя людей, робочі місця. У всіх сферах відбувається суттєве погіршення індексу якості життя українських громадян;

-зовнішні займи призводять до тяжких наслідків для безпеки країни. Навіть К.Лагарт у МВФ заявила: “майте совість, подивіться, які величезні фінанси у вас виводяться з країни коли йде війна”;

-знищується основа економічної та політичної демократії, джерело існування ЗМІ та громадянського суспільства, малий та середній бізнес як у містах, так і на селі;

-критична ситуація склалась на селі з землею, йде нечуване рейдерське захоплення власності і землі у фермерів. Фарисейське дійство влади з ринком землі веде до рабства в країні на користь латифундистів.

-знищується українська культура. Навіть в с.Мориці, Черкаської області, колисці морального батька нації Тараса Шевченка, знищується про нього пам’ять, що є великим осмисленим нахабством тих, хто править Україною,  яким вона не потрібна;

-молодь в такій країні не бачить майбутнього.

Маломуж

Запропонована доповідачем і стратегічна еволюційна програма виходу країни з кризи та конкретний план дій:

-проведення Парламентських виборів за новим законом та ЦВК;

-формування антикризової програми та уряду професіоналів;

-вивід країни за 7 років на рівень передових держав світу;

-зміна Президента і влади через строкові або дострокові вибори по новим  ЗУ по відкритим спискам та новим складом ЦВК, виходячи з національних інтересів народу;

-затвердження нової редакції Конституції України на Всенародному референдумі;

-досягнення миру на Сході, повернення окупованих територій і Криму при підтримці «Великої двадцятки»;

-продовження мораторію на ринок землі до остаточного законодавчого визначення його механізмів, утворення Земельного фонду і Земельного банку;

-збереження та розвиток індустріального потенціалу країни, утворення технопарків з використанням сучасних, передових ІТ- технологій, з залученням інвестицій з опорою на потенціальні  можливості української молоді, її освіти та здоров’я;

Всенародний форум "Стратегія єднання, розвитку та оборони Україїни"

-замість імпортної, розвиток конкурентноздатної, експортно орієнтованої ринкової регульованої економіки з високим рівнем технологій та соціальним забезпеченням за рівнем європейських стандартів безпеки та життя українських громадян;

-стимулювання сімей при народженні дітей, збільшення народонаселення;

-утворення на базі РНБО Антикризового центру з затвердженням програми на 7 років. У разі необхідності, при загострені кризи, залучати у якості посередників представників високого рівня США, Великобританії, Німеччини та Франції.

Всенародний форум "Стратегія єднання, розвитку та оборони Україїни"

Також цікавими із багатьох бажаючих були виступи:

– Анатолія Лопати, генерал-полковника, екс-начальника Генштаба ЗСУ у 90-і роки;

– Олексія Оніпко, ГО «Українська академія наук» (УАН);

– Мирослава Скорика, народний артист України, композитор;

– Івана Томича, президента Асоціації фермерів та землевласників України, народний депутат України минулих скликань;

– Євгена Короленко, політик, екс-міністр МОЗ України;

– Віктора Шишкіна, екс-Генеральний прокурор та суддя Конституційного суду, народний депутат України минулих скликань;

– Патріарха УПЦ КП Філарета;

Всенародний форум "Стратегія єднання, розвитку та оборони Україїни"

– Андрія Пастушенка, військовий добробату з майдану, тепер комбат  ЗС України;

– Володимира Гузиря, Спілка юристів України, екс-перший заступник Генпрокурора України;

– Юрія Крикуна, космонавт-дослідник;

– Олександра Тарасенко, політик, народний депутат України першого скликання.

Всенародний форум "Стратегія єднання, розвитку та оборони Україїни"

У виступах членів Форуму прозвучали і такі тези, що на сьогодні у 10 «сімей» – політичні утворення, ВРУ, КМУ і АП є дочірніми підприємствами, що обслуговують людей, які збагачуються на війні, виводять з країни фінанси і затягують її в борги, наполягають на розпродажі землі.

Відбулось рейдерське захоплення 6800 фермерів, 1,5 міл. власників вже втратили землю. Наголошувалось, що скасування мораторію на розпродаж землі з 1.01.2018 року без прозорих і зрозумілих механізмів, без допуску фермерів до ринку землі, призведе до громадянської війни і втрати країни. Що для захисту своїх інтересів селяни вже достатньо озброєні, а цим протиріччям обов’язково скористаються вороги країни як з зовні, так і з середини.

Але про цю загрозу для народу влада не хоче чути. Натомість організовує шоу і спекулює з недоторканістю, корупційними судами, тобто другорядними питаннями.

Адже фахівцям з конституційного права широко відомо, що згідно ст. 80 Конституції,  ВРУ має право  прийняти ЗУ, без змін до Конституції, у якому визначити перелік явних підозр, на які вона однозначно цим Законом дає згоду, на притягнення н/депутатів до кримінальної відповідальності без персонального розгляду у парламенті.

Всенародний форум "Стратегія єднання, розвитку та оборони Україїни"

В стратегічному вимірі є загрози і для обороноздатності країни. Відтік молоді, трудова залежність українців від інших держав, зменшення населення звужує мобілізаційні можливості, понижує рівень патріотизму  і посилює ухиляння від конституційного обов’язку щодо збройного захисту від зовнішніх загроз як з Півночі і Сходу, так і Півдня, і Заходу. Повністю контрактна армія не вирішує питань оборони країни.

На сьогодні резервна армія легко може бути сформована чисельністю до мільйона воїнів. Резервісти повинні мати від держави мотивації, відповідальність і обов’язки.  Учасники другого майдану наголосили, що вони стояли зимою 2013/2014рр у протистоянні з минулою  владою, і їх побратими були розстріляні  за зміну системи влади, але очікуваної зміни системи влади не відбувається.

Тому настав час рішучих дій, час зміни влади, доки фізично не знищені Україна і її народ.

Всенародний форум "Стратегія єднання, розвитку та оборони Україїни"

Форум затвердив Стратегічний план єднання, розвитку та оборони України. Одностайно проголосована пропозиція моральних авторитетів країни, про висування від народу єдиним кандидатом у президенти України на наступні вибори Маломужа Миколу Григоровича. Наділили Маломужа повноваженнями представляти Всенародний Форум у стосунках з Президентом, парламентом, владою, інститутами громадянського суспільства та в міжнародних урядових і неурядових колах.

Форум вітали творчі народні колективи. Відкриття і закриття супроводжувалось співом  Гімну України. Зал був прикрашений інформаційним банером,  народним атрибутами та державними прапорами.

Всенародний форум "Стратегія єднання, розвитку та оборони Україїни"

 

ПІДПИШИСЬ ТА ПОДІЛИСЬ!
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+1k
Google+
https://www.narodni.org.ua/shho-obgovoryuvali-uchasniki-vseukra%d1%97nskogo-forumu/
YouTube4k
YouTube
Instagram2k
Завантаження ...
Show Buttons
Hide Buttons
//]]>