Позиція НЗУ підтримана на міжнародному рівні – Народні збори України

Позиція НЗУ підтримана на міжнародному рівні

НЗУ
Народні збори розпочали підготовку до президентських виборів
Червень 15, 2018
Маломуж
Микола Маломуж зустрівся із повіреним у справах Ватикану Йосифом Ґреком
Липень 9, 2018

Народні збори України 26 червня провели засідання групи високого рівня. У штабі Організації  голова Народних зборів, генерал армії Микола Маломуж підсумував свій нещодавний робочий візит до Англії, де пройшла закрита зустріч лідерів країн світу.

Микола Маломуж розповів про теми, що піднімалися міжнародними представниками стосовно України. Серед них вибори Президента України, боротьба з корупцією та тіньовими схемами  діючої влади та ін. За словами генерала Маломужа, питання України продовжують турбувати світове співтовариство.

Лідери країн неодноразово заявляли, що перспектив співробітництва з Україною у будь-яких сферах нема, доки не зміниться влада у державі.

Також іноземні представники заявили про готовність взяти безпосередню участь у виборах Президента у якості міжнародних спостерігачів: від підготовчого етапу до підрахунку голосів включно. Є перспектива залучення новітніх технологій, які дозволять провести прозорі вибори без фальсифікації результатів.

“Сьогодні Європа та Америка підтримують погляди та діяльність Народних зборів України як об’єднувального народного руху”, – зазначив генерал Маломуж.

Наразі Народні збори України, після низки проведених народних зібрань – Віче, увійшли в фазу підготовки до конкретних заходів єднання українського суспільства навколо ідей становлення народовладдя та розбудови нової держави на принципах високої моральності суспільства.

ПІДПИШИСЬ ТА ПОДІЛИСЬ!
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+1k
Google+
https://www.narodni.org.ua/poziciya-nzu-pidtrimana-na-mizhnarodnomu-rivni/
YouTube4k
YouTube
Instagram2k
Завантаження ...
Show Buttons
Hide Buttons
//]]>