Потрібно діяти на упередження – Народні збори України
Маломуж ініцюював клуб незалежних медіа України
Народні збори ініціюють створення клубу незалежних медіа України
Серпень 11, 2017
Маломуж провів зустріч з представником британської наукової спільноти
Маломуж провів зустріч з представником британської наукової спільноти
Серпень 16, 2017

Голова Народних зборів заявив, що владі потрібно діяти на упередження, щоб не допустити розвитку ситуації по сценарію, подібному до скандалу з “Кольчугами”. Таку думку Микола Маломуж висловив  у своєму коментарі для ЗМІ щодо ситуації навколо припущень про можливі поставки з України в КНДР комплектуючих для балістичних ракет.

Він заявив, що жоден двигун не був вивезений з України, більше того, такий сценарій взагалі неможливий: “Можу стверджувати, що наші виробники, в першу чергу, і ПівденМаш, і КБ “Южне”, не поставляли такі двигуни. Ми чітко супроводжуємо всі ці процеси з позиції розвідки, і контррозвідка працює, і ми чітко знаємо усі моделі, які направляються за кордон. Особливо стратегічний об’єкт – це ПівденМаш: і ракетні двигуни, і ракети. Це особливо утаємничений об’єкт, який має повний контроль, і не тільки в цілому двигуни, але і їх деталі. Перспективи якимсь чином їх використати, тим більше контрабандистам, немає…. Це не гвинтівка, не пістолет – це величезні комплекси, які неможливо вивезти з території України”.  Маломуж додав, що українська влада має діяти “… способом упередження, способом відкритості, залучення експертів і переговорів на вищому політичному рівні”.

На своїй сторінці у фейсбук Голова Народних зборів додав:  “… найвищому політичному керівництву нашої держави вкрай необхідно упередити будь-які спекуляції у цьому питанні!”

ПІДПИШИСЬ ТА ПОДІЛИСЬ!
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+1k
Google+
https://www.narodni.org.ua/potribno-diyati-na-uperedzhennya/
YouTube4k
YouTube
Instagram2k
Завантаження ...
Show Buttons
Hide Buttons
//]]>