НЗУ взяли участь у Круглому столі Уповноваженого Верховної Ради України – Народні збори України

НЗУ взяли участь у Круглому столі Уповноваженого Верховної Ради України

НЗУ
14 червня відбудеться Всеукраїнська Координаційна Рада
Червень 11, 2018
НЗУ
Народні збори розпочали підготовку до президентських виборів
Червень 15, 2018

12 червня у Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини відбувся Круглий Стіл на тему: «Оновлення плану дій з реалізації національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року».

В обговорення змін до плану заходів взяли участь члени громадських організацій та ініціатив, ЗМІ, Представники Уповноваженого, представники центральних органів виконавчої влади.

Серед присутніх був офіційний представник Вищої Ради Народних зборів України, письменник, науковець, кандидат юридичних наук та член Британської Ради “Human rights in Ukraine” Андрій Козка. У своєму виступі він звернув увагу до діяльності Народних зборів України у питаннях ініціювання, підтримки та організації заходів на захист прав і свобод українців.

Круглий стіл Уповноваженого

Представники громадськості, обговорюючи план заходів з реалізації Національної стратегії, наголошували на актуальних проблемах у сфері забезпечення прав і свобод людини. Зокрема це права внутрішньо переміщених осіб та жителів окупованих і анексованих територій, права військовослужбовців на належне медичне забезпечення та реабілітацію, забезпечення права на недискримінацію та інші.

Всі зауваження та пропозиції, які учасники зустрічі висловлювали під час обговорень, будуть враховані для напрацювання остаточного варіанту оновлення плану заходів з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року.

ПІДПИШИСЬ ТА ПОДІЛИСЬ!
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+1k
Google+
https://www.narodni.org.ua/nzu-vzyali-uchast-u-kruglomu-stoli-upovnovazhenogo-verxovno%d1%97-radi-ukra%d1%97ni/
YouTube4k
YouTube
Instagram2k
Завантаження ...
Show Buttons
Hide Buttons
//]]>