Народні збори України зібрали перший Всеукраїнський екологічний форум

Народні збори України зібрали перший Всеукраїнський екологічний форум

Форум “Народовладдя – основа вiдродження Украiни”
Вересень 17, 2018
Всеукраїнський Всенародний Рух
Листопад 16, 2018

Народні збори України зібрали перший Всеукраїнський екологічний форум

Перший Всеукраїнський екологічний форум “Екологічна безпека держави” відбувся у Києві 27 вересня за підтримки членів громадської організації Народних зборів України та представників Міністерства екології та природних ресурсів України, а також Інституту водних проблем і меліорації НАН  України.

Форум зібраний з метою просвітити громадськість щодо захисту навколишнього середовища, боротьби з погіршенням екологічного стану i виникненням загроз життю та здоров’ю людей. Зі вступним словом до учасників форуму звернувся голова Народних Зборів України, генерал армії, Микола Маломуж, котрий відзначив актуальність екологічної безпеки країни на сьогоднішньому етапі державотворення.

У ході проведення форуму присутні обговорили теоретичні та практичні питання екологічної безпеки держави, запропонували проект екологічного кодексу України, розглянули унікальні екологічні проекти, експерти та інвестори обмінялися думками щодо встановлення балансу між ефективністю, моральністю та правом у діяльності інститутів громадянського суспільства.

ПІДПИШИСЬ ТА ПОДІЛИСЬ!
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+1k
Google+
https://www.narodni.org.ua/narodni-zbori-ukra%d1%97ni-zibrali-pershij-vseukra%d1%97nskij-ekologichnij-forum/
YouTube4k
YouTube
Instagram2k
Завантаження ...
Show Buttons
Hide Buttons
//]]>