Народні збори України удосконалюють тактику роботи з громадськістю – Народні збори України
З Днем Незалежності України!
Серпень 23, 2017
Народні збори сприяють розвитку іновацій
Народні збори сприяють розвитку інновацій
Вересень 1, 2017

Народні збори України удосконалюють тактику роботи з громадськістю

зустріч Кіровоград Черкаси

Члени Вищої ради Народних зборів України Олександр Тарасенко та Михайло Москвич минулого тижня здійснили ряд робочих зустрічей із районними активами Черкаської та Кіровоградської областей. Мета зустрічей – активізація плідної роботи Народних зборів на місцях та створення нових осередків як у областях, районах, так і у містах обласного підпорядкування.

«Ми, з метою більш могутнього поштовху, провели зустрічі із активом в Українському та Бобринецькому районах Кіровоградської області, а також у місті обласного підпорядкування Знаменка. Ми утворили робочі групи із активістів і відомих людей, які чесні і порядні, незаплямовані. Цього вимагає як суспільно-політична, так і економічна обстановка в регіоні,  і, я думаю,  результат буде високий», – розповів Олександр Тарасенко.

Тарасенко о Народных собраниях

Олександр Тарасенко, член Вищої ради Народних зборів України

Під час зустрічей члени Вищої ради Народних зборів України сконцентрували увагу активів на посиленні і прискоренні  інформування громадськості про діяльність, стратегії і тактики Народних зборів щодо зміни суспільно-політичної та економічної ситуації в країні. Для цього активи зможуть використовувати різні формати – інформація може подаватися як у поліграфічному, так і в електронному вигляді.

«Люди просто прагнуть і жадають цієї роботи, тому що терпіти дану ситуацію, яка є в Україні в цілому, народ вже не може. Інформування повинно проходити як в електронному вигляді, так і у формі випуску буклетів, активізації роботи по підготовці діяльності газети. І це буде безумовно серйозним поштовхом в організації роботи з людьми, тому що перш за все народ просто потребує об’єктивної і термінової інформації», – пояснив Тарасенко.

За підсумками роботи Олександра Тарасенка та Михайла Москвича у Кіровоградській та Черкаській областях, були створені нові місцеві робочі групи, до яких увійшли громадські діячі та активісти, сплановані конкретні дії щодо щільної комунікації із громадськістю.

Народні збори України

 

ПІДПИШИСЬ ТА ПОДІЛИСЬ!
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+1k
Google+
https://www.narodni.org.ua/narodni-zbori-ukra%d1%97ni-udoskonalyuyut-taktiku-roboti-z-gromadskistyu/
YouTube4k
YouTube
Instagram2k
Завантаження ...
Show Buttons
Hide Buttons
//]]>