Народні збори України об’єднують незалежних журналістів – Народні збори України
Маломуж провів зустріч з представником британської наукової спільноти
Маломуж провів зустріч з представником британської наукової спільноти
Серпень 16, 2017
Про перезавантаження суспільних відносин
Серпень 21, 2017

Народні збори України розпочали активну роботу по об’єднанню незалежних журналістів країни.

Про це свідчить відео, яке сьогодні, 16 серпня, записав український журналіст та телеведучий Валентин Щербачов. У відео він висловив свою думку щодо нової реформи (відтепер всі державні телерадіокомпанії офіційно перетворяться в одну – «суспільну», що призводить до значних скорочень кількості українських телерадіокомпаній), а також звітував про початок активної роботи по захисту та об’єднанню ЗМІ. Щербачов заявив, що разом з Народними зборами було написано та розповсюджено лист-звернення до Президента України, у якому відображені всі найгостріші проблеми та наслідки нової реформи.

Валентин Щербачов стверджує, що скорочення телеканалів відбувається з метою термінового звільнення їх приміщень, які пізніше здаватимуться в оренду. Журналіст також зазначив, що рух починає ставати масовим, тому що до нього починають залучатися журналісти з багатьох регіональних телерадіокомпаній, і вони не зупиняться та не змиряться із ситуацією, а продовжать боротьбу за інформаційну безпеку та свободу слова в Україні.

Нагадуємо, 11 серпня у прямому ефірі програми «Майдан ТБ» Голова Народних зборів України запропонував створити клуб незалежних журналістів з метою захисту інформаційного простору України.
А вже сьогодні, 16 серпня, Маломуж зустрівся з представником британської наукової спільноти, який спеціалізується на питаннях інформаційної безпеки.

 

ПІДПИШИСЬ ТА ПОДІЛИСЬ!
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+1k
Google+
https://www.narodni.org.ua/narodni-zbori-ukra%d1%97ni-obyednuyut-nezalezhnix-zhurnalistiv-ukra%d1%97ni/
YouTube4k
YouTube
Instagram2k
Завантаження ...
Show Buttons
Hide Buttons
//]]>