Народні збори сприяють розвитку інновацій – Народні збори України
зустріч Кіровоград Черкаси
Народні збори України удосконалюють тактику роботи з громадськістю
Серпень 30, 2017
Народні збори провели нараду щодо планування Всеукраїнського Форуму
Народні збори провели нараду щодо планування Всеукраїнського Форуму
Вересень 6, 2017

Сьогодні, 1 вересня 2017 року, у будинку Спілки письменників України, за сприяння генерала армії, голови Народних зборів України Миколи Маломужа, відбулася зустріч керівництва американської компанії UGTI Inc (Ukraine Global Trade & InvestorInc.) із представниками приватних і науково-технологічних центрів України, які є авторами цікавих, важливих для України і людства в цілому, дуже перспективних проектів.

Народні збори сприяють розвитку іновацій

Під час зустрічі вітчизняними науковцями було презентовано низку проектів, що зацікавили зарубіжних партнерів, тож вони у свою чергу висвітлили механізми нової реалістичної моделі підтримки інноваційного регіонального бізнесу та створення робочих місць для громадян України.

Пан Генрі Штеренберг, виконавчий директор американської компанії UGTI Inc., акцентував увагу на тому, що їх кампанія залучає інвестиції від провідних світових компаній під проекти, які мають інноваційну складову світового рівня, в національні та регіональні проекти України.

У ході зустрічі також були обговорені механізми захисту інтелектуальної власності українських приватних і науково-технологічних центрів.

Народні збори сприяють розвитку іновацій

ПІДПИШИСЬ ТА ПОДІЛИСЬ!
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+1k
Google+
https://www.narodni.org.ua/narodni-zbori-spriyayut-rozvitku-innovacij/
YouTube4k
YouTube
Instagram2k
Завантаження ...
Show Buttons
Hide Buttons
//]]>