Народні збори ініціюють створення клубу незалежних медіа України – Народні збори України
маломуж блоги
Маломуж про новий пакет санкцій та його вплив на Кремль
Серпень 6, 2017
Потрібно діяти на упередження - Маломуж
Потрібно діяти на упередження
Серпень 15, 2017

Народні збори ініціюють створення клубу незалежних медіа України

Маломуж ініцюював клуб незалежних медіа України

Голова Народних зборів України Микола Маломуж висловив свою думку з приводу чергової реформи, яка призводить до значних скорочень у творчих колективах державних засобів масової інформації. У прямому ефірі програми «Майдан ТБ» Маломуж заявив, що інформаційний простір України дуже вразливий та піддається навмисному підриву, і це, у свою чергу, спричиняє проблеми і в інших сферах.

«Ряд рішень, які приймаються урядом, підриває основи економіки та інформаційного простору України. Ми фактично знищуємо одну із важливіших складових інформаційної безпеки… Зараз іде потужний наступ на інформаційну безпеку України, на її творчі колективи, на ту модель, яка б могла ефективно сьогодні працювати в інтересах Держави і, в першу чергу, інтересах національної безпеки».

Нагальним питанням постають шляхи виходу із цієї ситуації: як захистити український інформаційний простір, як створити коло незаангажованих ЗМІ та хто візьме на себе відповідальність за майбутнє інформаційної безпеки?

Голова Народних зборів, піднявши нагальні питання інформаційного простору України, окреслив один із варіантів вирішення проблеми, запропонувавши ЗМІ об’єднатися навколо Народних зборів та створити міцне, незалежне і захищене коло.

«Я думаю, що великий формат дуже важливий – разом із Народними зборами України відпрацювати модель створення клубу незалежних журналістів і незалежних медіа України. Це той формат, який буде давати перспективу розвитку демократії, розвитку інформаційного суспільства, буде відстоювати інтереси журналістів. Ніхто не посміє їх гнобити, викидати техніку, арештовувати, обшуки проводити. Тут якраз та модель, яка захищає і людей, і інформаційний простір, і демократію України», – заявив Маломуж.

ПІДПИШИСЬ ТА ПОДІЛИСЬ!
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+1k
Google+
https://www.narodni.org.ua/narodni-zbori-iniciyuyut-stvorennya-klubu-nezalezhnix-media-ukra%d1%97ni/
YouTube4k
YouTube
Instagram2k
Завантаження ...
Show Buttons
Hide Buttons
//]]>