Молодь завітала до генерала Маломужа – Народні збори України

Молодь завітала до генерала Маломужа

маломуж привітав з новим роком та різдвом
З Новим 2018-им роком та Різдвом Христовим!
Січень 8, 2018
Український державний медико-соціальний центр ветеранів війни Маломуж
Народні збори України відвідали воєнний госпіталь
Січень 18, 2018

До Штабу Вищої Ради Народних зборів України 10 січня завітали юні члени Молодіжного банку ініціатив «NEW WAY» м. Березань. Підлітки із різних навчальних закладів міста зустрілися із головою Народних зборів, генералом армії та екс-головою Служби зовнішньої розвідки України Миколою Маломужем. Метою зустрічі стала щира зацікавленість молоді у розвитку країни своїми силами, самоосвіта у напрямку державоуправління, дипломатії і військової справи.

На початку бесіди діти розповіли про особисті пріоритети, прагнення самореалізації в Україні та формування нового майбутнього для своєї держави.

До Маломужа завітала молодь

Під час зустрічі юні учасники порушили багато серйозних питань, серед яких міжнародні зв’язки, ресурси України, повернення Донбасу і Криму, діяльність і центральні функції Служб зовнішньої і внутрішньої розвідки, політичні конфлікти та шляхи їх мирного вирішення, побудова нової моделі економіки, подолання корупції, виховання гідного покоління українців. Серед іншого, відповідаючи на запитання гостей, Микола Маломуж розповів про своє дитинство і юність, повідав яскраві випадки часів військової служби, відкрив багато секретів з особистого життя.

За словами учасників, бесіда проходила у дружній атмосфері та відкрила для підлітків багато цікавого у різних сферах, підштовхнула до нових успіхів у громадській діяльності.

До Маломужа завітала молодь

Наприкінці кожен отримав приємні подарунки з автографом Миколи Маломужа та мав можливість зробити особисте фото. А книжки, подаровані та підписані Маломужем Банку ініціатив, прикрашатимуть бібліотеку Організації.

ПІДПИШИСЬ ТА ПОДІЛИСЬ!
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+1k
Google+
https://www.narodni.org.ua/molod-zavitala-do-generala-malomuzha/
YouTube4k
YouTube
Instagram2k
Завантаження ...
Show Buttons
Hide Buttons
//]]>