Микола Маломуж у Вашингтоні провів ряд переговорів на вищому рівні. – Народні збори України

Микола Маломуж у Вашингтоні провів ряд переговорів на вищому рівні.

Всенародне Віче представників Українського Народу 2018
Листопад 28, 2018

Микола Маломуж у Вашингтоні провів ряд переговорів на вищому рівні.

Микола Маломуж у Вашингтоні провів ряд переговорів на вищому рівні!
Поставили питання так, щоб Дональд Трамп задіяв свої можливості по звільненню Путіним українських моряків.
У зв’язку з цим Трамп заявив, що скасовує зустріч на G20 з Путіним, він зазначив що причиною є те, що українські кораблі і моряки все ще не повернулися на Батьківщину та поки не врегулюється ситуація в Керченській протоці.
ТРАМП ВИРІШИВ СКАСУВАТИ ЗУСТРІЧ З ПУТІНИМ У ЛІТАКУ ДОРОГОЮ НА САМІТ G20.
Перед цим президент США радився із посадовцями Білого дому та різних країн в тому числі і з головним розвідником України.

Нагадаємо, вранці 25 листопада Росія заблокувала прохід до Керченської протоки українському буксиру “Яни Капу” і двом катерам “Бердянськ” і “Нікополь”. Для цього росіяни перегородили рух під Кримським мостом танкером і навіть вдалися до тарану буксира прикордонним кораблем “Дон”. Увечері того самого дня російські кораблі напали на них і захопили, при цьому поранивши щонайменше шістьох українських моряків та захопивши інших у полон.

В ніч проти 26 листопада РНБО провела екстрене засідання та запропонувала ввести в Україні воєнний стан у зв’язку з агресією Російської Федерації в Азовському морі.

Після рішення Радбезу спікер Верховної Ради України Андрій Парубій скликав позачергове засідання Верховної Ради на понеділок, 26 листопада, о 16:00. Президент Петро Порошенко, своєю чергою, ввів у дію рішення та вніс до Верховної Ради законопроект про затвердження Указу Президента України “Про введення воєнного стану в Україні”, який згодом затвердили українські депутати.

ПІДПИШИСЬ ТА ПОДІЛИСЬ!
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+1k
Google+
https://www.narodni.org.ua/mikola-malomuzh-u-vashingtoni-proviv-ryad-peregovoriv-na-vishhomu-rivni/
YouTube4k
YouTube
Instagram2k
Завантаження ...
Show Buttons
Hide Buttons
//]]>