Микола Маломуж написав традиційний радіодиктант – Народні збори України

Микола Маломуж написав традиційний радіодиктант

Маломужа висунули на посаду Президента України
Листопад 7, 2017
День Гідності і Свободи
Микола Маломуж вшанував пам’ять Героїв Небесної Сотні
Листопад 21, 2017

Сьогодні, 9 листопада, в Києві пройшов традиційний радіодиктант.  Подія приурочена до Дня української писемності та мови. Вже 7 років диктант пишуть люди різного віку і різних професій: школярі і студенти, військові і робітники, пенсіонери і домогосподарки, політичні діячі і артисти, громадські діячі і дипломати.

Маломуж писал радиодиктант

Сьогодні вони разом писали радіодиктант в аудиторії імені Михайла Максимовича Червоного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Серед учасників заходу – письменник Василь Шкляр, філософ і політолог Володимир Цибулько, директор Українського центру культури Світлана Долеско, директор Національного заповідника “Софія Київська” Неля Куковальська, директор Інституту демографії та соціальних досліджень НАНУ Елла Лібанова, поетеса і ведуча Злата-Зоряна Паламарчук, журналіст газети “День” Ігор Сюндюков, народна артистка України Ольга Сумська та інші відомі постаті. 

Маломуж писал радиодиктант
Маломуж писал радиодиктант

Голова Народних зборів України, генерал армії Микола Маломуж також з радістю взяв участь в акції. Генерал впевнений, захід допомагає не просто перевірити свої лінгвістичні навики, але й єднає українців та є важливим елементом популяризації української мови як у країні, так і за її межами.

Маломуж писал радиодиктант

Маломуж писал радиодиктант

ПІДПИШИСЬ ТА ПОДІЛИСЬ!
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+1k
Google+
https://www.narodni.org.ua/mikola-malomuzh-napisav-tradicijnij-radiodiktant/
YouTube4k
YouTube
Instagram2k
Завантаження ...
Show Buttons
Hide Buttons
//]]>