Маломужа висунули на посаду Президента України – Народні збори України

Маломужа висунули на посаду Президента України

форум
Ухвала Всенародного форуму 27 жовтня
Листопад 7, 2017
Маломуж писал радиодиктант
Микола Маломуж написав традиційний радіодиктант
Листопад 9, 2017

У м. Київ 27.10.2017р. в  Українському домі відбувся Всенародний Форум «Стратегія єднання, розвитку та оборони України». На Форумі зібралось майже 500 учасників: представники громад з усієї України, дипломати 20 країн світу, представництва ООН, ЄС, ОБСЄ, Ради Європи, релігійні діячі,  народні депутати різних скликань, відомі наукові і культурні діячі,  громадські активісти, військові та працівники безпеки, представники правоохоронних , контролюючих і судових органів, що не входять до діючої влади і які не байдужі до долі України.

Маломужа висунули на посаду Президента

Форум затвердив Стратегічний план єднання, розвитку та оборони України. Крім того учасники форуму наділили Маломужа М.Г. повноваженнями представляти Всенародний Форум у стосунках з Президентом, парламентом, владою, інститутами громадянського суспільства, в міжнародних урядових і неурядових колах.

Також одностайно проголосована пропозиція про висування від народу єдиним кандидатом у Президенти України на наступні строкові або дострокові вибори Маломужа Миколу Григоровича.

Маломужа висунули на посаду Президента

ПІДПИШИСЬ ТА ПОДІЛИСЬ!
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+1k
Google+
https://www.narodni.org.ua/malomuzha-visunuli-na-posadu-prezidenta-ukra%d1%97ni/
YouTube4k
YouTube
Instagram2k
Завантаження ...
Show Buttons
Hide Buttons
//]]>