Маломуж застеріг Порошенка не йти шляхом Януковича – Народні збори України
НЗУ провели зустріч щодо оборони і безпеки України
НЗУ провели засідання з питань оборони і безпеки України
Лютий 1, 2018
Україна, 3'їзд Народних зборів
Україна стоїть на порозі змін!
Березень 14, 2018

Голова Народних зборів України, генерал армії Микола Маломуж записав відео звернення, у якому застеріг владу від неправомірних дій.

За його словами, ми знаходимося на грані критичного загострення ситуації в країні під тиском як зовнішнього ворогу, так і внутрішнього. На фоні депортації Саакашвілі та інших «диктаторських» дій керівників влади, є загроза дестабілізації ситуації та спалахів нових революцій у суспільстві. Але, нажаль, влада відмовляється від пошуку компромісів та мирного врегулювання ситуації.

«У свій час і Кучмі, і Ющенку, і на початковому етапі Януковичу вказувалось, що діалог – це основа для майбутньої злагоди, для консолідації людей. Це пошук компромісів, це пошук того шляху, який виведе нас із кризи: і суспільної, і економічної, і безпекової. Нажаль, сьогодні влада не має цього розуміння. Вона йде тим шляхом, яким йшов Янукович, яким йшли інші диктатори – це контроль громадського сектору, подавлення людини, потужні тиски на патріотичних діячів».

Маломуж заявив, що за участі діючої влади чи без неї Україна стане сильною державою. Народні збори України розпочали процес єднання суспільства, пошуку компромісу, формування нової стратегії розвитку держави у всіх сферах.

«Україна буде надзвичайно потужною, сильною, цивілізованою державою європейського рівня, яка дасть перспективу кожній людині і всьому українському народу. Ми станемо гідним гравцем на міжнародному рівні і гідними нашої країни, нашої землі, нашої ідеології, нашої релігії, нашого життя. З вами чи без вас, шановні наші владоможці, це станеться. І ця перспектива – наша філософія життя і наша перемога”, – промовив Маломуж у відео.

 

ПІДПИШИСЬ ТА ПОДІЛИСЬ!
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+1k
Google+
https://www.narodni.org.ua/malomuzh-zasterig-poroshenka-ne-jti-shlyaxom-yanukovicha/
YouTube4k
YouTube
Instagram2k
Завантаження ...
Show Buttons
Hide Buttons
//]]>