Маломуж провів зустріч з представником британської наукової спільноти – Народні збори України
Потрібно діяти на упередження - Маломуж
Потрібно діяти на упередження
Серпень 15, 2017
Народні збори України об'єднують незалежних журналістів України
Народні збори України об’єднують незалежних журналістів
Серпень 16, 2017

Сьогодні, 16 серпня, відбулась робоча зустріч генерала армії, Голови Народних зборів Миколи Маломужа з британським науковцем та Членом Парламенту Великої Британії Робертом Сілі. Зустріч носила неофіційний характер.

Містер Сілі досліджує методи і характеристики нетрадиційних засобів ведення війни Росією. Микола Маломуж як досвідчений експерт та професіонал у галузі безпеки поділився цінною інформацією та своїм баченням ситуації у розрізі України тa глобальних, світових тенденцій розвитку інформаційної безпеки.

Маломуж провів зустріч з представником британської наукової спільноти

За словами Маломужа, інформаційна безпека має першочергове значення для будь-якої держави, і Україна не є виключенням. Ряд рішень діючої влади, які підривають основи інформаційного простору України, негативно впливає майже на всі сфери держуправління. Тож саме інформаційна складова, переконаний Маломуж, є вразливою та піддається навмисному підриву, і це, у свою чергу, спричиняє проблеми в інших сферах.

За словами гостя з Британії, результати бесіди будуть відображені у науковій дисертації Сілі у King’s College London, а також у його книзі.

Маломуж провів зустріч з представником британської наукової спільноти

Нагадуємо, що 11 серпня Ми кола Маломуж у прямому ефірі програми “Майдан ТБ”  прокоментував проблеми інформаційної безпеки України та окреслив шлях їх вирішення. 

 

 

 

ПІДПИШИСЬ ТА ПОДІЛИСЬ!
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+1k
Google+
https://www.narodni.org.ua/malomuzh-proviv-zustrich-z-predstavnikom-britansko%d1%97-naukovo%d1%97-spilnoti/
YouTube4k
YouTube
Instagram2k
Завантаження ...
Show Buttons
Hide Buttons
//]]>