Про нас – Народні збори України
 
 

Проблеми сьогодення

Аналіз соціально-політичної ситуації в Україні свідчить про те, що кризові явища в політичній, економічній, науково-технічній та культурно-духовній сферах продовжують поглиблюватися.

Не припиняється затяжна війна на Сході України, в якій гинуть люди, руйнуються міста і села, заводи і фабрики, будівлі громадян. Злочинна бездіяльність керівництва держави призводить до горя і страждання людей. Влада продовжує планомірно руйнувати країну і грабувати власний народ. Наслідками мільярдних розкрадань бюджетних коштів є розголос про відкриття кримінальних проваджень, які після тривалих розслідувань завершуються безрезультатно. Тривала відсутність дієвої системи правоохоронних органів призводить до поширення злочинності, свавілля, бандитизму із застосуванням зброї, правової незахищеності людей. Незадовільна робота так званої «коаліції» Верховної Ради і Кабінету Міністрів України спричинили параліч державної влади. Егоїзм політиків вищого ешелону не дозволив сформувати антикризовий Уряд народної довіри. Кланово-олігархічні змови знову взяли верх над інтересами народу. Оприлюднення Е-декларацій свідчить про їх зверхність, цинізм і безпідставне збагачення за рахунок розкрадання бюджету та корупції. На фоні загального зубожіння простих людей цинічно виглядає рішення Кабінету міністрів України про підвищення посадових окладів народним депутатам і урядовцям в 3 рази. Новий уряд України підтримує кабальні умови Міжнародного валютного фонду та монополістів-олігархів, підвищує ціни на газ та електроенергію при заморожених зарплатах і пенсіях. Сподівання керівництва держави на кредити та порятунок від Євросоюзу чи США збільшує боргову яму для наступних поколінь. За нинішніх умов єдиною можливістю подолати внутрішньополітичну кризу є не «децентралізація» під Президента, а самоорганізація українського суспільства на рівні місцевих громад. Лише ствердження народовладдя шляхом обрання, а не призначення можновладців усіх рівнів (з правом, у разі необхідності, швидкого відкликання з посади) може наблизити владу до народу. Порятунок у такій загрозливій ситуації можливий тільки за умови повернення влади Народу України.

ПРО НАС

Велика група державних і громадських діячів України разом з активістами громад започаткували роботу Народних зборів України як форму реалізації справжнього прямого народовладдя (відповідно до ст. 5 Конституції України).

Народні збори України є інструментом прямого народовладдя, який об’єднує на засадах демократії, законності, гуманності, рівності перед законом всіх громадян України. Основною метою діяльності Народних зборів України є створення основ реального народовладдя та формування нових суспільних відносин, сприяння розбудові в Україні розвинутого громадянського суспільства та правової демократичної держави, забезпечення верховенства права, контролю за дотриманням прав і свобод громадян, участі у формуванні відповідальних перед громадою органів державної влади та місцевого самоврядування, відстоювання конкретних проблем людей.

Наші досягнення

На сьогодні утворені та зареєстровані Народні збори у 21-й області, багатьох містах і районах України.

17 жовтня 2015р. в Міжнародному центрі культури і мистецтв Федерації профспілок України (Жовтневому палаці) у м. Києві відбулися Перші Народні збори України, на яких були присутні представники громад та всеукраїнських громадських об’єднань з усіх регіонів України. На Народних зборах України одноголосно було обрано відомого державного, громадсько-політичного діяча, генерала армії України Маломужа Миколу Григоровича Головою Вищої Ради Народних зборів України. Народні збори України об’єднали практично всі громадсько-політичні, професійні, військові, інтелектуальні, релігійні об’єднання на основі головної мети – розбудови незалежної суверенної Української Держави. На Других Народних зборах України 30 січня 2016 року були презентовані, розроблені відомими вченими та фахівцями-практиками, стратегічні програми розвитку держави в усіх сферах: економіки, оборони та безпеки, зовнішньої політики (включаючи програму припинення війни та встановлення миру), а також в інших галузях виробництва, боротьби з корупцією та злочинністю, правового та соціального захисту громадян (в тому числі встановлення економічно обгрунтованих цін на послуги та товари).

Наша концепція

Організаційно-функціональна концепція Народних зборів України передбачає наступну структуру: Вища Рада Народних зборів України, відповідні ради Народних зборів областей, районів, міст та місцевих громад.

Делегатами Народних зборів України є обрані представники від громад різного рівня, починаючи з села, селища, міста та району, областей, м. Києва, а також представники громадських організацій і політичних партій, обраних відповідно до законодавства. Створення постійно діючих Народних зборів усіх рівнів та їх органів управління, а також практична реалізація покладених на них завдань забезпечить: реальний перехід до народовладдя, розгортання послідовної і тривалої роботи щодо перетворення України в лідера законності, моралі, добра і справедливості; зміни суспільних відносин в інтересах людини і громад; реальне служіння народу України; ефективну боротьбу з негативними явищами в суспільстві (злочинність, корупція, хабарництво, наркоманія, пияцтво); оперативне вирішення проблем людей; розвиток справжніх демократичних процесів; утвердження на практиці конституційних положень про те, що людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека визначаються найвищою цінністю держави.

„В єдності Народу – сила Держави!”

Закликаємо усіх людей доброї волі, державних діячів, науковців, патріотичну інтелігенцію, талановиту молодь, активістів усіх міст і сіл нашої країни об’єднатися навколо Народних зборів України для пошуку та впровадження найбільш ефективних дій виведення України на прогресивний шлях розвитку.

Для виконання поставленої мети необхідно не чекати, поки влада сама позбавить себе пільг і привілеїв, судді перестануть брати хабарі, митниця припинить пропускати «лівий» товар, податківців замінять персональне збагачення наповненням бюджету, лікарі почнуть лікувати не тільки заможних, освіта стане доступною талановитим дітям, а формувати та рухати цей процес власними руками, розумом, серцем, повертаючи державу обличчям до людини, а владу в країні – Народу України!

Ми глибоко переконані:
В країні буде встановлений мир, злагода та добробут,
а Україна стане гідним партнером у світовому співтоваристві!

Своїми активними діями Ми разом реформуємо країну в інтересах народу!

В єдності Народу – сила Держави!

Show Buttons
Hide Buttons
//]]>