В Одесі обговорили перспективи створення Всенародного руху України

В Одесі обговорили перспективи створення Всенародного руху

Левко Лукъяненко
Члени НЗУ ініціювали надання Левку Лук’яненку Нобелівської премії миру
Липень 9, 2018
Святкування Дня міста у Миколаєві
Вересень 10, 2018

В Одесі відбувся Форум громадських організацій південного регіону України «Народовладдя – основа відродження України».

Організатор заходу – Народні збори України на чолі з головою Вищої Ради, генералом Миколою Маломужем.

Мета Форуму –  об’єднання всіх прогресивних громадян незалежно від їх політичних уподобань у Всенародний рух України задля впровадження змін суспільних відносин та якості життя українців відповідно до передових світових стандартів; створення Координаційну Раду громадських організацій південного регіону.

Маломуж

Під гаслом «Єдність народу – сила України!»  пройшла жвава дискусія представників громадських організацій Миколаївської, Херсонської, Одеської та інших областей Півдня України. Кожен з присутніх мав змогу висловити свою думку щодо ситуації в країні та запропонувати свої ідеї. Представники різних громадських рухів ставили питання про подолання в Україні економічної кризи, зупинення корупції, створення нових робочих місць та встановлення гідної оплати праці українців.

Особливо зацікавила учасників заходу доповідь Голови Вищої Ради Народних зборів України Миколи Маломужа. У своєму виступі він проаналізував сучасний економічний рівень нашої держави та соціально-політичні аспекти громадського суспільства України в цілому.

Увагу присутніх привернула сформульована генералом модель високоморального, безпечного суспільства та правової Держави з рівним ставленням до кожного громадянина, з відповідальними посадовцями на всіх рівнях: від Президента до місцевих Рад.

Микола Маломуж зазначив, що єдиним порятунком для виходу з всеохоплюючої кризи та упередження критичних загроз є мирна консолідація всіх прогресивних інтелектуальних, професійних, політичних, військових сил та представників усіх регіонів у Всенародний рух України.

Маломуж

Під кінець заходу присутніми була одноголосно прийнята Резолюція про початок формування Координаційної Ради південного регіону та приєднання усіх місцевих громадських об’єднань до Всенародного Руху України.

ПІДПИШИСЬ ТА ПОДІЛИСЬ!
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+1k
Google+
https://www.narodni.org.ua/v-odesi-obgovorili-perspektivi-stvorennya-vsenarodnogo-ruxu/
YouTube4k
YouTube
Instagram2k
Завантаження ...
Show Buttons
Hide Buttons
//]]>